Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde je místo pro Vaše reakce...

Každý nápad či názor je vítaný!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Momentous Blood Pressure - Hypertension

(AOsciccams, 8. 10. 2018 3:02)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/date-sortie-generique-cialis/

Vánoce 2015

(RK Zajfertová, 24. 12. 2015 23:07)

Co nejsrdečněji zdravíme všechny, kteří myslí na naše děti a děkujeme za stálou podporu. Všem dobrým lidem přejeme to nejlepší, co jim můžeme přát: Lásku, zdraví a Světlo na cestě životem. Máme Vás rádi! Vaše vlaštovičky z Vodňan.

Poděkování

(RK Zajfertová, 18. 7. 2015 14:15)

Ráda bych touto cestou chtěla velmi poděkovat našim třem pravidelným dárcům, díky kterým děti letos navštěvovaly anglický příměstský tábor v Hluboké nad Vltavou a moc se jim tam líbilo :-)
Snad budou i nějaké ty fotečky, aby jste viděli, jak rostou ...jako z vody - no bodejť by ne, když jsou z Vodňan :-D
Díky moc!

Přání

(R.K.Zajfertová, 10. 1. 2015 11:29)

Přeji všem našim příznivcům vše nej nej nej do nového roku a úplně nejvíc zdraví.


Současně chci poděkovat všem třem našim pravidelným sponzorům, s jejich přispěním můžeme dětem dopřát trochu víc, než jen základní potřeby. Letos to bude obzvlášť náročné, Adámek půjde v dubnu na operaci, kterou nehradí pojišťovna, Tomovi musíme nechat spravit zuby, což může vyjít stejně, jako ta operace-na víc než padesát tisíc korun a o prázdninách bych jim ráda dopřála znovu lektora - rodilého mluvčího na angličtinu doma, jako loni, zjistili jsme, že je to účinnější, než jazykové tábory. Ještě bych ráda někoho sehnala na němčinu, kdyby někdo věděl... :-)

Protože mi teď trochu hapruje zdraví, doufám, že Vám všem tu za rok budu moci opět popřát vše nej do dnů příštích.

Současně se chci našim pravidelným návštěvníkům omluvit za dlouhou neaktualizaci fotek, opravdu na to nemám buňky a náš první webmaster má už jiné starosti :-) Ale intenzivně na to myslím, snad se mi to podaří časem zlepšit.

Mějte všichni moc a moc krásný den :-)

Přání od srdce...

(R. K. Zajfertová, 30. 12. 2012 10:24)

Všem našim příznivcům přejí vlaštovičky vše nej, nej, nej do nového roku a našim věrným podporovatelům, obzvlášť paní Andree, paní Šárce a do Lhenic VELKÉ PODĚKOVÁNÍ za pomoc a stálou přízeň.

Ať se vyplní vše, co si přejete a bude ku prospěchu!
:-) :-) :-)

GW

(Karlíková Iva, 22. 5. 2012 17:42)

Dobrý den paní Zajfertová,
na základě článku uvedeném v časopide "Zelené cesty", jsem nabídla náš produkt sousedce - včetně přečtení článku s Vašimi zkušenostmi, která bydlí se mnou na společné chodbě a má v péči chlapce autistu. Požádala mne, zda je možné na Vás sehnat přímý kontakt. Chce si potvrdit a zkonsultovat účinek zelených potravin (Zeleného ječmene a chlorelly).

Vím, že Váš den velice hektický, ale pokud najdete chvilku posílám Vám e.mailovou adresu na paní Závěšickou pro případný kontakt přímo s ní:
fasmatic@email.cz

Velice si vážím Vaší obětavosti a přejí hezký den

Iva Karlíková

Poděkování

(Andrea Smetanová, 9. 4. 2011 21:03)

Dobrý den,

chybí mi slova, kterými bych vyjádřila svůj velký obdiv a poděkování za lásku a péči, kterou manželé Zajfertovi znevýhodněným dětem věnují! Fotografie dětí z Domova u vlaštoviček člověka opravdu „vezmou za srdce“. Přijměte tedy, prosím, alespoň drobný finanční příspěvek:

Zřídila jsem ve Váš prospěch trvalý příkaz k úhradě 100 Kč měsíčně (k 15. dni každého měsíce). Byla bych Vám velmi vděčná, kdybyste mi mohli dát vědět, až dorazí první příspěvek – jen abych věděla, že trvalý příkaz je nastaven správně a peníze chodí tam, kam mají… :o)

S velkou láskou a úctou,

Andrea Smetanová

Re: Poděkování

(R.K.Zajfertová, 14. 4. 2011 10:46)

Vážená paní Andreo,
Mne zase chytla za srdce Vaše upřimná slova, s jakými se člověk až tak často nesetká. Moc děkujeme za slova chvály (kterých si tolik ani nezasloužíme)
i za příspěvek, který jste se rozhodla posílat našim dětem. Bude využit k jejich radosti i potřebám:-)
Pořídili jsme Adámkovi nové chodítko za přispění dobrých lidí z nadace Sounáležitost a teď mu šetříme na novou kárku.
Už šetřím také na tábory-dva pro všechny děti přijdou na cca 60 000,-Kč.:-)


Samozřejmě Vám po Novém roce můžeme poslat potvrzení o daru. To není problém.
Problém pro mne je, jak a jakou formou poděkovat dobrým lidem, kteří se pomocí podílejí na naší práci. Nějak nemám moc možností:-)
Tudíž přijměte od nás alespoň velký dík a přání všeho dobrého...
...za všechny vlaštovičky Renata Kateřina Zajfertová

Děti

(Jana, 30. 12. 2010 21:11)

Dobrý večer paní Zeifertová,děkuji za odpověď i za pozvání do vaší rodiny.Možná jsem vás zaskočila takovým dotazem, ale myslím, že lidi, kteří mají nějaký cit i v téhle době, májí právo vědět......Možná, jsem přecenila vaše motto- každý názor je vítaný..tak abych byla úplně upřímná, máme s manželem v pěstounské péči již rok chlapečka a chtěla jsem poznat pěstounku profi. A asi nejsem sama, možná, jsem čekala od vaší odpovědi víc........článek, který jste mi doporučila jsem si přečetla, byl zajímavý.......ale přes to všechno, žádám vás o více informací z vaší rodiny, napište, jak se potýkáte s problémy, které přináší péče(pěstounská, či adoptivní) v této republice.Např. biologičtí rodiče- co říkáte na to, že, mají jen práva??Určitě máte co říct, minimálně, proto je zde vaše internetová stránka.Takže, můj dotaz se smrštil na otázku biologických rodičů,aby jste neměla pocit všeobsáhlosti mého dotazu.

Re: Děti

(Renata Kateřina Zajfertová, 30. 3. 2011 19:06)

Dobrý večer, paní Jano, Snad se nebudete zlobit, že odpovídám po delší době, uplynulé měsíce byly opravdu náročné. :-)
Pokud chcete něco hodně pikantního, tak od září se našich 5 dětí stěhuje na jinou ZŠ.
Jsou lidé, kteří nejsou schopni pochopit, co potřebuje nemocné, deprivované dítě navíc s kombinovanými poruchami učení(které notabene nemůže vyrůstat v milující biologické rodině) a nedokáží s nimi adekvátně pracovat. Po dlouhém marném vysvětlování volím taktiku ústupu a tajně doufám, že to bude ve prospěch všech.

Ptala jste se na rodiče: rodiče našich dětí jsou velmi různí a i jejich důvody a pohnutky k tomu, že jsou jejich děti u nás jsou diametrálně odlišné. Naučila jsem se je pochopit a nesoudit. Každý má své důvody pro to, že žije tak jak žije a jen on sám nese za svůj život zodpovědnost.
S některými se stýkáme přátelsky, o některých nevíme nic. V některých případech se stýkáme s prarodiči či širším příbuzenstvem.
Máme štěstí, že nikdo z příbuzných našich dětí není nepříjemný.

Re: Děti

(R.K.Z., 30. 3. 2011 19:07)


Ohledně i této problematiky jsem vkládala velké naděje do připravované novely zákona, ale obávám se, že současný návrh je velmi nedostatečný. Ale s tím se už budou muset popasovat ti, co ho stvořili a příliš nedali na hlas těch, co v tom žijí(pěstounů a pomáhajících neziskových organizací).
Ještě jste se ptala na naši vizi doby, až budou děti plnoleté. Tedy...doufám, že ti schopní se o sebe postarat plynule přejdou do samostatného života-budeme se jim snažit pomoct. Ale počítám s tím, že minimálně tři děti, nejvíce hendikepované s námi zůstanou doma a budeme to zvládat společně, dokud to půjde. Mám takovou představu, že dokud s nimi budeme my, naučí se spolu žít tak, aby to zvládli i po našem odchodu. Ale to trochu předbíháme :-)

Mějte se krásně, příjemné jaro a hodně radosti s Vaším přijatým dítkem přejí vlaštovičky

P.S. ...a profesionální pěstounkou se necítím, jsem jen maminka, která vychovala, vychovává a ještě chvilku bude vychovávat 9 dětí:-)

omluva

(Jan , 31. 12. 2010 22:37)

Omlouvám se velice, že jsem vám zkomolila příjmení.

dotaz

(Jana, 14. 10. 2010 12:36)

Dobrý den, je to příjemné vidět krásné fotky vaší rodiny, ale zamýšlím se nad tím, že každodenní stres a vypětí náhradních rodičů budou snad o něco větší, než v rodinách s menším počtem dětí. Měli by jste zaznamenat všechno, nejen to krásné. Bylo by to vůči ostatním fér. Zároveň vyjadřuji obdiv,jestli takovou velkou rodinu zvládáte bez problémů a máte jistě plány do budoucna pro vaše děti.Vidím to jako velmi důležité. Snad by jste se mohli podělit s vaší vizí, co budou děti dělat např. po plnoletosti.A kde budou bydlet. Děkuji za odpověď.

Odpověď na dotaz

(Renata Kateřina Zajfertová, 11. 11. 2010 11:57)

Už mnoho dní si lámu hlavu, jak Vám odpovědět.
Váš dotaz je tak všeobsáhlý, že by poctivá odpověď vydala na několik knih.
Nuže-zvládáme. Nikoli bez problémů.
Pokud tuto problematiku neznáte osobně a niterně Vás zajímá, doporučuji si přečíst tento článek i diskusi pod ním: http://www.rodina.cz/clanek8053.htm

Pokud bych vám mohla ještě nějak více přiblížit, o čem je pěstounství,přijeďte se podívat
osobně Rádi Vás uvidíme. :-)
Hezký den.

Úžasná ženská

(Jiřka?, 29. 7. 2010 12:51)

Milá, usměvavá maminka a krásné hodné děti.
Tolik lásky i mezi dětmi se jen tak nevidí.
Moc se nám u Vás líbilo.
Přeji moc štěstíčka.

pro "Kudlibabka z Fleru :-)"

(Zajfertová, 2. 6. 2010 12:01)

Na Fleru byl sice účet s naším názvem, ale nebyla to naše aktivita, nýbrž hodných lidiček z Fleru.
Proč skončila nevím, moc ale děkuji těm, kteří se zapojili :-) :-)
Byla to nevídaná a moc milá aktivita :-)

Fler?

(Kudlibabka z Fleru :-), 21. 5. 2010 11:44)

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat proč jste na Fleru ukončili činnost.
Děkuji a přeji hezký den

pozdrav od spoluzacky

(maca, 11. 1. 2010 20:57)

jenom cumim.nikdy bych to renco do tebe nerekla a moc te obdivuju,protoze ja bych tu odvahu nikdy nenasla.jses pro me svata zena.a to si clovek mysli,ze ma starosti.no klobouk dolu.maca

Krásná rodinka

(Markéta, 1. 10. 2008 20:24)

Nakoukla jsem na vaše stránky, máte je moc pěkné :-).Jen tak dál!
A děti jsou k pomazlení, Adámek nejvíc :-). Opatrujte se všichni, ať se vám daří!

Paráda

(Dana, 20. 8. 2008 18:46)

Tak jsem zase nakoukla.A Nový klučík je teda nááádhernej.Ony všechny dětičky jsou nádherné.Držím moc pěsti a fandím moc moc moc.